אחות לילה פרטית

בחיים של כל אחד מאתנו עשוי להתרחש מצב הדורש טיפול מסור וצמוד – לעיתים מדובר בתופעה חולפת (למשל – שמירת לילה בבית חולים לאחר טיפול), במקרים אחרים מדובר במצב זמני אך מתמשך יחסית, לדוגמא, כאשר עוברים טיפול ארוך כלשהו. במקרים רבים אנשים זקוקים לסיוע בטיפול באדם קרוב להם בשעות הלילה, כאשר את כל היום הם מסוגלים להעביר לידו באמצעות אדם אחד שמקדיש לכך את כל זמנו, או באמצעות חלוקת "משמרות" בין בני המשפחה. אחות לילה פרטית עשויה להיות פתרון מתאים ביותר בנסיבות אלה.

למה דווקא שירות זה?
בעולם הסיעודי ניתן למצוא שירותים רבים בהיקפים שונים וברמת מומחיות שונה, החל מביקור של אדם חסר הסמכה מסוימת למטרת סיוע במטלות הבית, אספקת מצרכים בסיסיים וכיוצא בזה – ועד למטפל מומחה עבור מחלות ספציפיות ולחולים סיעודיים. פעמים רבות, מומחיות בתחום הסיעוד מאופיינת קודם כל ביכולת להתאים את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח. הבחירה בשירות מותאם כגון אחות לאחר ניתוח מאפשרת לתת למטופל בדיוק את הסיוע הדרוש לו, תוך שמירה על תחושת עצמאות ועל מוטיבציה גבוהה להחלים כמה שיותר מהר.

ברק שירותי סיעוד – התאמת שירותי סיעוד מכל הסוגים
חברת ברק שירותי סיעוד מספקת כל סוג של שירות בתחום, כולל אחות לילה פרטית שעשויה ללוות חולה באופן זמני או דרך קבע על מנת להקל עליו את השעות המורכבות של הלילה שעשויות להיות קשות מאוד. כך, קיים שירות מיוחד של ליווי אחות לאחר ניתוח שתוודא שהתפרים אינם נפגעים, שהאיחוי מתבצע כהלכה, שהרקמות נרפאות וכן הלאה. באמצעות התאמה של כוח האדם המתאים ביותר ניתן להקל את תהליך השיקום ולהביא להבראה מזורזת במיוחד.

מאפיינים של שירות אחות לילה פרטית
ניתן למצוא שירות זה במסגרת מוסדית – שמירת לילה בבית חולים. אך במקרים מסוימים יש צורך בליווי שכזה גם בבית, בעיקר כאשר מדובר באנשים המבוגרים שזקוקים לביקורים תכופים בבית השימוש גם בשעות הלילה. אחות לילה פרטית עשויה להקל מאוד על משפחה שמתמודדת עם מחלה של אדם קרוב, בין אם מדובר במצב זמני שיש פשוט לעבור ולהבריא, או בדעיכה בלתי נמנעת שדורשת יחס עדין ותשומת לב רבה בכל שעה ביממה.